Outsourcing usług IT

Świadczymy najwyższą jakość usług poprzez wiedzę
i doświadczenie naszych ekspertów posiadając udokumentowane referencje największych uczelni takich jak: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW), Akademia Finansów (Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości), Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Jarosławiu, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (WSNHID), Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS) oraz mediów działających w Polsce i w Europie Środkowej, NEXT - Grupa Bauer, CHIP, Vogel Burda, Axel Springer Polska, Komputer Świat. Jesteśmy partnerem firmy Microsoft Corporation, która w dziedzinie innowacji i technologii, wspiera nasze działania każdego dnia. W stosunku do naszych klientów, jesteśmy elastycznym, innowacyjnym i jednocześnie rzetelnym partnerem biznesowym. Korzystanie z usług Outsourcingu IT oszczędza Państwa czas
i pieniądze.

Bezpieczeństwo Outsourcingu IT

Bezpieczeństwo w Outsourcingu IT jest podstawą naszego działania i traktujemy je jako nasz obowiązek na rzecz klienta. Nasi eksperci IT, celem zachowania poufności w wykonywanych projektach podpisują odpowiednie dokumenty związane z zachowaniem tajemnicy i poufności informacji.
W dziedzinie bezpieczeństwa danych są odpowiednio przeszkoleni, co gwarantuje klientowi poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji kontraktu.

Eksperci i specjaliści IT

Posiadamy w bazie wykwalifikowanych ekspertów z zakresu IT, programistów, analityków, testerów oraz menadżerów projektów. Nasi eksperci uczestniczą w projektach krajowych i międzynarodowych.
Do potrzeb naszych klientów dostosowujemy ekspertów z odpowiednim zakresem wiedzy i znajomością właściwej technologii. Angażujemy się w praktyczne szkolenia, co dodatkowo podnosi ich kwalifikacje. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi ekspertami za pomocą autorskiego rozwiązania do komunikacji online.

Sonect

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Kontakt


Sonect Sp. z o.o.

 

Sonect Sp. z o. o.

ul. Gwiaździsta 62 12/2
53-413 Wrocław
NIP 894-28-01-170

email: biuro@sonect.pl

 

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod nr rej. 0000203164
Kapitał zakładowy 50 000 PLN
NIP: 894-28-01-170 REGON: 932992460