Amronet.pl: wymieniaj, graj, zarabiaj

Na internetowym rynku wymiany walut pojawił się konkurent dla istniejących kantorów. Amronet.pl do końca listopada nie pobiera opłat za wyminę walut. Oferuje bezpłatne wypłaty PLN do wszystkich banków
w Polsce.

Internetowa platforma wymiany walut Amronet.pl umożliwia dokonywanie wymiany walut bez ponoszenia kosztów spreadów. Jest to propozycja skierowana między innymi do przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodowych rynkach oraz do osób posiadających kredyty hipoteczne w obcej walucie, podróżujących i pracujących za granicą oraz posiadających konto walutowe w Polsce. Jest to łatwa i szybka metoda wymiany walut nie wymagająca wychodzenia z domu lub firmy.

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez internet. Amronet.pl duże korzyści może przynieść przedsiębiorcom. Kupując w Amronet.pl np. 10 000 euro firma może oszczędzić nawet kilkaset złotych. Tradycyjny bank lub kantor sprzedając walutę dolicza do jej kursu marżę ustalając w ten sposób kurs sprzedaży. Różnica między nim, a kursem, po którym walutę kupuje, to tak zwany spread walutowy. Stanowi on koszt większości transakcji walutowych. W bankach, w przypadku euro, wynosi on około 7%, w internetowym kantorze Amronet.pl jest to 0%, a wymiana jest realizowana bez dodatkowych opłat, czy prowizji. Kupując np. 10 000 euro w Amronet.pl przedsiębiorca może oszczędzić średnio około 900 zł. W Amronet.pl wymiana odbywa się bezgotówkowo, po kursie lepszym niż w banku, czy tradycyjnym kantorze.

Amronet.pl to także oszczędność czasu i bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Osoby wymieniające waluty przez internet nie muszą nosić gotówki, dzięki czemu nie narażają się na jej utratę w drodze do lub z banku czy kantoru. Wymiana przez internet to duża oszczędność czasu, który można spożytkować na inne zajęcia. Amronet.pl jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu w sposób ciągły można śledzić aktualne kursy i składać zlecenia w każdym czasie i z dowolnego miejsca.

W Amronet.pl można także grać na wymianie walut. Kupując waluty gdy są tanie, a sprzedając gdy drożeją można zarabiać na takich transakcjach.

Aby dokonywać wymiany walut za pośrednictwem platformy wystarczy w prosty sposób założyć bezpłatne konto na Amronet.pl oraz posiadać we własnym banku konta walutowe i złotowe. Interfejs Amronet.pl jest bardzo intuicyjny, przejrzysty i nie sprawi nikomu kłopotu z obsługą. Każda transakcja jest rejestrowana na osobistym koncie w Amronet.pl, a użytkownik każdorazowo otrzymuje sms powiadamiający o dokonywanych transakcjach wypłąty, nawet tych cząstkowych. Za każdą przeprowadzoną transakcję można pobrać z własnego konta użytkownika fakturę.

Kontakt


Sonect Sp. z o.o.

 

Sonect Sp. z o. o.

ul. Gwiaździsta 62 12/2
53-413 Wrocław
NIP 894-28-01-170

email: biuro@sonect.pl

 

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod nr rej. 0000203164
Kapitał zakładowy 50 000 PLN
NIP: 894-28-01-170 REGON: 932992460